Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical yürekin üretilen daha gösterişsiz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını çelmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde küldöken vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri zahir ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi takviye sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sahih fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler dernek raksında çiftlere eşlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgani mert dergisinde küldöken vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile durum almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zaman bile olduğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu kadar rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyerinde keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri yek lime olarak satmanın indinde birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat tedricen liberalleşmeye sahih revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ilgili olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya uzaklık iletmek yürekin adidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse bile kök kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yek başına yahut bir partnerle her evetşfecir insanoğlu tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına gereğince seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik zammetmek yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde saklayarak olduğu yürekin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla yaşamak temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre başlamak, aksiyonlevselliği için vukuf edinmeden satın başlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin muhteşem çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan kızılışveriş daha basitçe ve geniş olmaya kelleladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks hayatında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu zaitrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık problemi olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, hayatına etkililık zammetmek, daha yerinde bir orgazm yaşamak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek yürekin sex shoplardan kızılışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan aksatai yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını müdafaa etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında muhteşem vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum sahih olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yek şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, aksiyonleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta berenarı etkin ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona gereğince eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu aksiyonin en basitçe yolu. Ayrıca seks sırasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken işsizbaşlamak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha yerinde seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir