Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman konum aldığından, sigaraya benzemekle bile, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabil yanma işlemlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat karınin bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bağışlamak karınin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en eke duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışhunrizklarını tadil etmek ve insanoğluın elan azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek karınin geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine uygun olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı karınin mutasavvertır. Amortisör, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, dumanün yanması adına, buharlaşması hasebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara göre elan azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bağışlamak karınin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanmaı da yöresel yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan elan azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil diğer duman ürünleri kabil bağımlılık binacı olabileceği konusunda uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Bazı dirlik örgütleri, Heets kabil duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve diğer dirlik problemlerine niçin olabileceğinden düşünce etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri bile münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara göre elan azca zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan zevat karınin yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara göre elan azca zararlı başüstüneğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına uygun şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve dirlik önerilerine uygun şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir