KeremHasanoğlu; ilk, tutarlı ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Antrparantez Bilkent Üniversitesi İşletme Bili Yönetimi bölümünde de eğitim bilimi almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de anahtar eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir temeları eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal günah projeleri alanlarında biryoğun sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir ötekisi de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak misyon karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün indinde antrparantez geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda misyon yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları zarfında, Bilinçli Körpeler sosyal günah projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, gençlerin eğitim bilimi ve tarım vadiındaki ihtiyaçlarını muhaliflamaya yönelik çhileışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde strüktürlandırdığı Bilinçli Körpeler hareketi ile Üniversite gençlerinden, ortaokul öğrencilerine derece dünya bu strüktürlanmanın zarfında bulunarak, faydalı anlayışlerde bulunmuşlardır. Kendisi antrparantez, Birleşmiş Milel kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çhileışmalar yapmış ve bu alandaki çhileışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş âdemıdır ve iş dirimında da sükselı bir kariyere sahiptir. Antrparantez farklı gösteriş ve bünyelarda başkanlık pozisyonlarında da faal olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal günah ve pediatri vadiındaki çhileışmalarını çabukluk kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal günah projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş dirimındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çhileışmaları, gençlerin eğitim bilimi ve tarım vadiındaki ihtiyaçlarını muhaliflamaya yöneliktir. Ve bu çhileışmaların sürdürülmesi gençlerde örnek teşkil ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir