MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ilgili bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yaratıcı aplikasyon muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek taraf sebebiyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde memleket haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey gır ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı olduğu bilinmiş olduğu bâtınin aplikasyon ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya takip etmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça gır ettiren aplikasyon elhak görülmeye ayar. İnternet sitesi tamamen mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde iş verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi temelli geliştirilmekte ve kullanıma elan orantılı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde söz gelişi edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Esasen aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız dem uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında elhak leziz bir iş çızevcep insanlara en oflaz şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir