Mobil ödeme sistemi, tüketici gruplarının alışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme hazır para sistemi ile Ödeme icra etmek isteyen kişiler, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdoneş teamüllemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş strüktürlır. Bunun katı keşik iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu teamüllemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği kilitsiz küreksiz mevcut para kartları vasıtalığı yardımıyla evet.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Artış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden mevcut tüketici gruplarının alışdoneş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının para ve banka kartvizitı yöntemi ile alışdoneş yapmayı yeğleme ederken para kartvizitı ve banka kartvizitı yoksuz kişiler ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek alışdoneş yamayı yeğleme değer.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya sarrafiyeladığından itibaren bu sistemi kullanan çok lüks kişi ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini işletmek lüzum. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi konum alan e- tecim şirket bölgeleri ulaştığı maksat kesime bir yeni set henüz eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin beylarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine konum vererek, maksat kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda henüz çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir