OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, hareketli tatbik ve canlı dayanak deneyimi olan en güvenilen kripto borsaları beyninde makam tuzakır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı dayanak sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Cümle performansı açısından son perese çok bir ortam olan OKEX, bu özelliği sayesinde piyasanın müteharrik olduğu dönemlerde da rastgele bir donma yaşamaz. OKX güvenilen mi? sorusuna yanıt olabilecek hareketli uygulaması ile bile kullanıcılarını destekleyen ortam, asayiş katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e kayıt olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek dâhilin etiket doğrulaması yapmak zorundadır. AML politikalarına için devinme eden borsa, faaliyet gösterdiği ülkelerin kanunlarına reva şekilde devinme fiyat. OKX kripto borsası güvenilen bir borsadır. Çoklu lisan desteği sunması sayesinde birmebzul ülkeden yatırımcının rahat kullanabilmesi, platformun güvenilen bir yer olduğunu gösterir. Tarafsız kripto tıkır borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX yorum raporlarında A asayiş sertifikasına mevla, penetrasyon testi, fonların hunıtlanması ve sakatlık ödülü kategorilerinde başarılı bir ad olarak bileğerlendirilir.

OKX Türkiye’bile Meşru mı? OKEx (OKX), global ölçekte faaliyet gösteren bir kripto tıkır borsasıdır. Faaliyette olduğu tüm ülkelerde ülkelerin kanunlarına reva şekilde devinme etmektedir. Türkiye’bile bile çok adetda kullanıcısı mevcut borsa, kullanıcılarının tam olarak muamele yapabilmeleri dâhilin etiket doğrulaması şarkaı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, jurnal çilk teşrin limiti ve tıkır yatırma kısıtlaması ile karşı mukabilya kalmaktadır. OKEx’e Etiket Bilgilerini Kazandırmak Itimatlı mi? Etiket doğrulaması, dijital birmebzul uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve güvenilen kripto tıkır borsalarında bu şarka aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin üs nedeni; uğursuz tıkır aklama ve yıldırıü finanse ika suçları ile uğraş etmek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına temizlemek amacıyladır. OKX Etiket Bilgilerini Paylaşır mı? Etiket detayları yani ferdî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu lakırtı konusu bileğildir. Ancak savcılık kararı ile incelenmeye tuzakınması müstelzim kişilerin detayları, OKEx tarafından yalnızca müntesip birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 yılından beri internet teknolojisinin bekâretçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme katman ettiler. Günümüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve vesair dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok balaban katkı elde etmiştır. Çok adetda ünlü şahsiyet Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin balaban bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans internet”inin temelini oluşturduğunu ve kürevi finans sistemini tekrar kurma ika potansiyeline mevla olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, çalım-satım fiillemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve kürevi tutum üzerinde önemli bir etkiye mevla olacağına inanıyoruz. İnovasyonlarımızı temdit etmek, müşteri deneyimi yerında kendimizi geliştirmek ve dünyayı bileğfiiltirecek şeyler mirarmak dâhilin çtuzakışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Güvenlik sabah akşam önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış anonsör kümelerini ve henüz birmebzul gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve hareketli tatbik eliyle dijital varlık fiillemleri dâhilin emniyetli, istikrarlı ve güvenilen bir âlem sağlar. Başkaca, sektördeki en çok tuzak-sat deneyimini arz etmek dâhilin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine için ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.

okx kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir