Ancak hesabınıza daimî giriş karşılayıcı ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 tarih önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan denetleme katkısızlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseri kullanıcı adınızı bileğalışveriştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Titiz bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde arazi düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Uymaçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseri Instagram kontaksı istediği bağırsakin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir şahsiyet şifrenizi çbuyurmak bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişiyi farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Nasıl Anlayışsız Karşıır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen zevat bağırsakin ne günah ki çok şu denli prosedür bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok şu denli takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek esasta sair kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çdüzenışın. Eğer şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi bileğalışveriştirin ve yalnız ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz bileğalışveriştiğinde veya kullanıcı adınız bileğalışveriştiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğalışveriştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emin evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğalışveriştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğalışveriştiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” evet da kâh “bileğalışverişikliği geçmiş düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız yalnız ekseri saldırganlar e-posta adresini bileğalışveriştirdiği bağırsakin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir