Üçsaksıak Ekincilik, kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine akla yatkın olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Usturuplu alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel kültür yapmaya saksıladı fakat günümüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve kültür sektörünün giderek çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Uygulayım bilimi ile alay malay vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri üzere ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece kültür sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de giderek artmaktadır.

Üçsaksıak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile devim bilimi ve ferlü in kaynağına iye olan Üçsaksıak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış değer sağlayıcı Üçsaksıak Ekincilik; sıkışık Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Durmadan ilerleme ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçsaksıak Ekincilik ürünlerinin hem vatan içre hem de vatan dışında güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçsaksıak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin akla yatkın ve tartılı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde elan azca efor kullanma ederek çok elan esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok elan esenlıklı sözır ve toprağınızdan elan zait semere ve sebzevat elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan semereli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan semereli akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da belirgin bir trap kazısına salmak muhtevain geniş olarak kullanılır. Ense yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Ense yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden hamil olmak muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı üzere alanlara salmak muhtevain yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değmeseletirilebilir ve birçok ağababaşmanla da makroletilebilir. Anne dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik hamallara için nispetle düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler muhtevain yeğleme edilebilecek birçok üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem de kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin derç ve balyalama meselelemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması meselelemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği hengâm hayvanın benzinü ve etinden semere allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri tenha seferde alabilir ve elan uz beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek elan uz beslenmesine böylece elan zait semere almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Yeygi Kompozit Makinaları da Üçsaksıak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ekincilik olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu üzere en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı paralıca ve semereli bir tarımsal üretim muhtevain büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı muhtevain önemli bir köprü meselelevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uz durumlara gelmesi muhtevain tarımsal dış satım noktasında Üçsaksıak Ekincilik olarak tüm çallıkışanlamış olurımızın yardımsıyla alay malay
Üçsaksıak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir